Zostały 2 dni

„Już za chwileczkę, już za momencik, piątek z Pankracym zacznie się kręcić…” – nie, coś tu się pokićkało. To nie ta bajka. Bo nie piątek, a czwartek. I nie żaden Pankracy, a Ligatura. Nam się już kręci. Jeszcze dwa dni. Jedynie dwa dni. Dlaczego doba nie ma 28 godzin?
Dlatego dziś w telegraficznym skrócie, bo musimy wracać do pisania maili, dzwonienia, układania, zrobienia zakupów, odbierania wydruków.
Prezentujemy plakat wystawy Anke Feuchtenberger, którą będzie można oglądać od czwartku (wernisaż jest o godzinie 19.00) w „galerii aula” Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Więcej szczegółów podawaliśmy w poprzednim wpisie {klikać :tu:}, zapraszamy także na „zapisanie” się na event na fejsie.
Gdy już jesteśmy przy fejsie, to „Zeszyty Komiksowe” na swoim profilu {kliknij „Lubię to!” dla „ZK”} udostępniły okładkę mangowego numeru. Autorką okładki jest Anna Maria ‘Vanitachi’ Sutkowska. Jak Wam się podoba? Przypominamy, że oficjalna premiera 13 numeru obędzie w sobotę w CK Zamek o godzinie 13.00.
Tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali przyjść (lub przyjechać) na Ligaturę zapraszamy do obejrzenia „filmu propagandowego”: Tak było rok temu (by qpoznan.tv)


Na zakończenie:
– zapraszamy do lektury recenzji z książki Wiktor i Wisznu, autorstwa ‚Mamonia’,
– zapraszamy do lektury recenzji z książki Stuck Rubber Baby, autorstwa Michała Misztala.
Obie książki można kupić w naszym sklepie!

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Ligatura

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s