Cheap East, czyli pierwsza w Polsce galeria komiksu i jej organ prasowy

Otwarcie pierwszej galerii komiksu w Polsce będzie miało miejsce w Poznaniu podczas 4 edycji międzynarodowego festiwalu kultury komiksowej Ligatura . Zarówno galeria jak i jej czaspismo będą nazywać się Cheap East.

Cheap East

„Cheap East” to nowy magazyn komiksowy, którego pierwszy numer ukaże się już w kwietniu.Gazeta licząca kilkanaście stron i zawierająca wyłącznie plansze komiksowe autorstwa znanych rysowników z Polski i zagranicy będzie dostępna bezpłatnie w kinach, galeriach, kawiarniach, na uczelniach, butikach itp. największych miast Polski. Nakład 1 numeru to 10 000 egzemplarzy. Ponadto, na stronie internetowej udostępniona zostanie elektroniczna wersja czasopisma. 
 
Proponujemy Państwu zamieszczenie reklamy w naszym czasopiśmie. Moduły reklamowe wraz z cennikiem chętnie prześlemy po wyrażeniu z Państwa strony zainteresowania. Proponujemy bardzo przystępne ceny, ponieważ magazyn Cheap East jest projektem non-profit. Dochód ze sprzedaży powierzchni reklamowych zostanie przeznaczony wyłącznie na pokrycie kosztów związanych z tworzeniem numeru czasopisma.
Naszym celem jest poszerzanie horyzontów światopoglądowych oraz kulturalnych mieszkańców miast, promowanie czytelnictwa w Polsce oraz promocja i prezentacja ambitnych projektów komiksowych z Polski i zagranicy. Zamierzamy trafiać do osób o szerokich zainteresowaniach artystycznych, literackich, muzycznych itp., aktywnych uczestników życia kulturalnego miasta oraz osób kreatywnych i otwartych na nowe zjawiska. 
 
Zostało tylko kilka powierzchni reklamowych, dlatego prosimy o kontakt do 16 marca 2013 roku. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod adresem: magda[at]centrala.org.pl. Pozdrawiamy!

cheapEast

ligatura
centrala
PictureBook.pl
Zeszyty Komiksowe

Reklamy

1 komentarz

Filed under Cheap East

One response to “Cheap East, czyli pierwsza w Polsce galeria komiksu i jej organ prasowy

  1. Kiedy kolejny numer „Cheap East”?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s